Zaproszenia

Kup zaproszenia taniej!

Narzędzia

Zaplanuj imprezę - to proste!

Porady

Jak zorganizować udaną imprezę?

Forum

Zobacz co mówią inni, podziel się opinią

Jak się przebrać na Dzień Wiosny?

Jak się przebrać na Dzień Wiosny?
Pomysł 1: Pippi Langstrumpf, czyli Fizia Pończoszanka
 
Chyba nie ma lepszego przebrania na Dzień Wagarowicza od Pipi, bo to przecież symbol buntu i anarchii. Zrób z siebie najfajniejszą Pippi w całej szkole.
 
Przebranie:
 
Włosy - dobrze, aby były rude. Możesz użyć do tego zmywalnej farby w spray’u i efekt gwarantowany. Im bardziej rude tym lepiej. Z rudych włosów trzeba jeszcze upleść dwa warkoczyki, by sterczały jak u Pippi, wpleć w nie druciki.
 
Piegi - to bardzo prosta sprawa, wystarczy brązowa konturówka do oczu, Twoja albo starszej siostry, która chyba powinna zrozumieć powagę wydarzenia. Najlepiej, aby była wodoodporna, żeby za szybko się nie rozmazała.
 
Ubranie - musi być możliwie najbardziej kolorowe. No i oczywiście nic nie może do siebie pasować! Dwie różne skarpetki, kwiatki, paski, groszki, na prawdę można poszaleć!
.
Pomysł 2: Cyganka
 
Cyganie, też świetnie nadają się na Pierwszy Dzień Wiosny, bo prowadzą luźny styl życia. Uwielbiają zabawy, śpiewy, no a przede wszystkim wolność!
 
Przebranie:
 
Włosy - muszą być rozpuszczone i pofalowane. Dobrze, aby były czarne, wystarczy użyć zmywalnej farby. Cyganie mają  właśnie bardzo ciemne włosy, oczy i  karnację.
 
Makijaż - u Cyganki musi być bardzo wyrazisty. Oczy można podkreślić czarną konturówką lub eyelinerem. Na policzki wystarczy nałóż dużą ilość różu.
 
Strój -  to obowiązkowo kolorowa chustka na włosy i druga na biodra. Spódnica też powinna być kolorowa w  kwieciste wzory. Do spódnicy można założyć białą koszulę, a na nią kamizelkę. Zamiast kamizelki można też taką koszulę zawiązać na supeł i odkryć brzuch.
 
Dodatki - których potrzebujesz do stroju Cyganki to korale, najlepiej duże czerwone, również duże kolczyki i dużo bransoletek.
 
Pomysł 3: Punk
 
Współczesny anarchista i rozrabiaka to oczywiście punk. Jeśli dodać do tego, że walczy on ze wszelkimi instytucjami, w tym również szkołą, bohater na Dzień Wagarowicza idealny!
 
Przebranie:
Włosy - powinny być maksymalnie kolorowe i dziwne. Jeśli uda Ci się zrobić na swojej głowie irokeza podbijesz serca wszystkich wagarowiczów. Włosy można pofarbować spray’em, zmywalnym oczywiście. Do ułożenia fryzury będziesz potrzebować mocnych żeli i lakierów do włosów.
 
Makijaż - punka powinien być mocny, przede wszystkim w okolicach oczu. Oczy trzeba  podkreślić czarną konturówką, a powieki pomalować mocno czarnymi cieniami.
 
Strój - jest w tym przypadku dowolny, ale jeśli uda Ci się pożyczyć spodnie od pidżamy brata zrobisz furorę. Najlepsza będzie pidżama w paski albo kratkę. Ale możesz założyć też zwykłe dżinsy a do tego t-shirt ze jakimś śmiesznym napisem.
 
Dodatki - w stroju punka są bardzo ważne. Załóż dużo kolczyków i wisiorków, najlepiej metalowych. Zamiast przekuwania wszystkich części ciała z okazji Dnia Wiosny, kup lepiej sztuczne kolczyki. Paski i torebki powinny mieć ćwieki i inne świecidełka.
 
Buty - to obowiązkowo glany albo wysokie trampki.
 
Udanego Dnia Wagarowicza

życzy Gabi, która Dzień Wagarowicza spędzi niestety w pracy

18/03/2011
blog comments powered by Disqus
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego