Zaproszenia

Kup zaproszenia taniej!

Narzędzia

Zaplanuj imprezę - to proste!

Porady

Jak zorganizować udaną imprezę?

Forum

Zobacz co mówią inni, podziel się opinią

Artykuły: Święta dodaj artykuł

Malowanie jajek i przepisy

Malowanie jajek i przepisy

Święta Wielkanocne każdy człowiek kojarzy sobie ze zwyczajami i tradycją, z ciastami, z przepysznymi potrawami. Malowanie jajek (pisanki, kraszanki) jest najlepszym zajęciem, które bawi i uczy dzieci, można przy tym spędzić mile i ciekawie czas.

Kabaczek w zalewie

Kabaczek w zalewie

Pomysł na kabaczka marynowanego w zalewie. To bardzo prosta potrawa, która może służyć nie tylko w święta, ale podczas każdego przyjęcia rodzinnego. Zapraszam do skorzystania z pomysłu.

Czekoladowo-bakaliowe muffiny

Czekoladowo-bakaliowe muffiny

Oto mój przepis na słodkie czekoladowo-bakaliowe muffiny, które są nieodłączne w czasie Wielkanocy i z powodzeniem zastępują tradycyjną babkę wielkanocną.

Wątroba drobiowa w galarecie

Wątroba drobiowa w galarecie

Mój pomysł na Wielkanoc to przepis na wątróbkę w galarecie jest przepisem niezwykłym. Jest to stary, sprawdzony sposób na przygotowanie pysznej potrawy, ale - metody na przygotowanie tego wspaniałego posiłku nie sposób znaleźć w Internecie. Znakomita większość ludzi, ha! kucharzy, twierdzi, że przygotowanie nie tylko drobiowej, ale jakiejkolwiek wątróbki w galarecie jest niemożliwe.

Żelazna pasta jajeczna

Żelazna pasta jajeczna

Świąteczna wersja podania jajek na sposób mniej kaloryczny i bardziej zdrowy. Pasta jajeczna bez majonezu, za to ze składnikami bogatymi w żelazo.

Pasta pieczarkowa w łódeczkach jajecznych

Pasta pieczarkowa w łódeczkach jajecznych

Przepisy naszych czytelników cieszą się niezwykłą popularnością. To dzięki nim nasz serwis posiada niepowtarzalny, domowy klimat. Przepis pani Aleksandry został nagrodzony w wielkanocnym konkursie. Musisz wypróbować go i Ty.

Jajka faszerowane w sosie czosnkowym

Jajka faszerowane w sosie czosnkowym

Wyjątkowy przepis na wielkanocne śniadanie. Spotkania z rodziną inspirują do gotowania i przygotowywania coraz to śmielszych dań. Tradycja połączona z nowoczesnością – oto dewiza naszych czytelników.

Wielkanocne kurki w jajkach

Wielkanocne kurki w jajkach

Przepis został nagrodzony w wielkanocnym konkursie „Pomysł na Święta”. Zapraszamy do skorzystania z pomysłu, a autorce gratulujemy nagrody.

Jajka zapiekane w szynce

Jajka zapiekane w szynce

Pomysł na świąteczne śniadanie wielkanocne. Przepis został nagrodzony w konkursie „Pomysł na Święta”. Pani Helena dostanie od nas jeden z przepięknych naszyjników firmy Goldisch. Zapraszamy do skorzystania z pomysłu.

Pyszny żurek wielkanocny

Pyszny żurek wielkanocny

Przepis na prosty i szybki żurek wielkanocny został nagrodzony w konkursie „Pomysł na święta”. Pani Bernadeta dostanie od nas naszyjnik firmy Goldisch, a Wy możecie cieszyć się przepisem, prosto w z wielkanocnego stołu.

Prosta babka puchowa

Prosta babka puchowa

Z Wielkanocą wiążą się również tradycyjne polskie potrawy i ciasta: barszcz, babka, faszerowane jajka czy mazurki, serniki. Przepis na prostą babkę puchową.

Jak perfekcyjnie zorganizować Wielkanoc?

Jak perfekcyjnie zorganizować Wielkanoc?

Święta Wielkiej Nocy to niezwykły czas. To moment, w którym świętujemy – wraz z innymi wiernymi kościoła katolickiego - akt Zmartwychwstania Syna Bożego, Pana Jezusa Chrystusa.

Barszcz biały

Barszcz biały

Obok żurku, barszcz biały jest jedną z tradycyjnych świątecznych, wielkanocnych potraw. Zaproponuj go swoim gościom podczas trwania Świąt.

Sałatka jajeczna

Sałatka jajeczna

Sałatki cieszą się dużym powodzeniem podczas różnych spotkań rodzinnych czy towarzyskich. Poczęstuj swoich gości sałatką jajeczną.

Sałatka jarzynowa

Sałatka jarzynowa

Sałatka jarzynowa z majonezem - taka prosta w przygotowaniu i taka smaczna. Ani Święta, ani żadne spotkanie towarzyskie nie może się bez niej obejść. Przygotuj ją dla swoich gości.

1, 2,
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego